website under construction
Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę domową Mapa strony
 
 
° O nas
Ochrona osobista rozpoczyna się tam, gdzie celem człowieka jest ochrona innych ludzi przed niebezpieczeństwami. Produkty ochrony osobistej firmy MAWA różnią się między sobą tak, jak różne są niebezpieczeństwa, na które narażony jest człowiek. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MAWA istnieje na rynku od 1985 roku. Posiada duże doświadczenie w zakresie produkcji odzieży ochronnej, umundurowania oraz wyrobów służących ochronie zdrowia i życia. Swoją ofertę kieruje do osób cywilnych (VIP) oraz funkcjonariuszy policji, wojska, straży granicznej, straży miejskiej, ochrony mienia, konwojów bankowych i pocztowych.
Firma MAWA oferuje szeroki asortyment kamizelek o zróżnicowanych klasach kulo i odłamkoodporności, kulo-, nożo- i igłoodpornych, o różnych konstrukcjach, barwach i rozmiarach, zgodnie z normami PN i NIJ. Szeroka gama produktów firmy MAWA pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Celem firmy jest podążanie za rozwojem broni jak i technologii amunicji na całym świecie, dlatego testowane i wybierane są najlepsze materiały dla produktów balistycznych, które projektuje się w najmniejszych szczegółach, zgodnie z wymaganiami funkcjonalności i poziomu zabezpieczenia określonego przez klientów.
Produkty firmy MAWA są ciągle udoskonalane dzięki bliskiej współpracy z międzynarodowymi klientami i wiodącymi ekspertami w dziedzinie balistyki. Wszystkie produkty MAWA charakteryzuje minimalna waga przy optymalnym komforcie noszenia oraz optimum bezpieczeństwa.

Różnorodność oferowanych przez nas wyrobów pozwala nam zaopatrywać zarówno wojsko, policję, służby ochrony kolei jak i osoby prywatne, których praca wymaga zabezpieczenia przed pociskami i odłamkami. Nasze kamizelki charakteryzują się wysokim poziomem ochrony oraz estetyką i bardzo dobrą jakością wykonania. Ideą naszej działalności jest kompleksowe zaopatrywanie odbiorców w towary najwyższej jakości. Każdy z naszych wyrobów możemy zaoferować w opcji zgodnej z wymaganiami Klienta, dotyczącymi koloru, fasonu jak i rodzaj tkaniny. Nasze kamizelki produkowane są zgodnie z polskimi normami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska.


° Zarząd spółki
Marian Różewicki - Prezes Zarządu
Danuta Różewicka - Wiceprezes Zarządu

° Siedziba spółki
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe MAWA Sp. z o.o.
ul. Leszczyna 13, 85-356 Bydgoszcz
tel. +48 (52) 379-11-07
tel./fax +48 (52) 345-81-96
e-mail: mawa@logonet.com.plCertyfikat nr 519/A/2006 AQAP2110:2003 Certyfikat nr 519/S/2006 PN-EN ISO 9001:2001


Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej 1210H


Certyfikat Zgodności Nr Z/27/6/2005